R134a

R134a Soğutucu Gaz


R134a Soğutucu Gaz Buzdolabı, Taşıtlarda, Gemilerde, Sanayi ve Endüstriyel Soğutma sistemlerinde kullanılan, soğutma görevini gerçekleştiren akışkan maddedir. Sitemizde Soğutucu Akışkanların modelleri mevcut olup toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

 


Teknik Özellikleri : Termodinamik ve fiziksel özellikleri ile R12’ye en yakın soğutucusudur. Halen ozon tüketme katsayısı 0 olan ve diğer özellikleri açısından en uygun soğutucu maddedir. Araç soğutucuları ve ev tipi soğutucular için en uygun olan alternatiftir. Ticari olarak da temini olanaklıdır. Yüksek ve orta buharlaşma sıcaklıklarında ve / veya düşük basınç farklarında kompresör verimi ve sistemin COP (cofficient of performance) değeri R12 ile yaklaşık aynı olmaktadır. Düşük sıcaklık için çift kademeli sıkıştırma gerekmektedir. R134a, mineral yağlarla uyumlu olmadığından poliolester veya poliolalkalinglikol bazlı yağlarla kullanılmalıdır.

 

 

R134a Markaları : C Gas, Chemours, D Gas, Dupont, E-Gas, Frigogas, Honeywell, Ice Loong, Refrigerant, Sarcool, Solkane, Suva, T Gas, Totchem

 

 

Not : Sitemiz de bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


R134a Gaz

R134a Gaz Teknik Özellikleri


R134a Soğutucu Dupont Gaz

R134a Soğutucu Dupont Gaz

R..

3.000,00 ₺

R134a Soğutucu Gaz

R134a Soğutucu Gaz

R..

3.000,00 ₺

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor