Dijital Termostat

Endüstriyel Soğutma Dijital Termostat


Dijital Termostat : Endüstriyel soğutma sisteminde yer alan ve sıcaklık derecesinin belirli noktada kalmasını sağlayan elektronik göstergeli parçadır. Sanayi Tipi Buzdolabı & Endüstriyel Soğutma sistemine ait yedek parçaları mevcut olup toptan ve perakende satışını yapmaktayız.
Markalar : Soğutma Sistemleri, Market Dolabı, Sütlük Dolabı, Sütlük Reyonu, İçecek Dolabı, Et Dolabı, Şarküteri Dolabı, Kasap Dolabı, Kasap Reyonu, Süpermarket Dolabı, Süpermarket Reyonu, Soğuk Oda Deposu, Soğuk Hava Deposu, Gürme Dolabı, Gürme Reyonu, Soğutma Dolapları, Market Soğutma Dolabı, Market Soğutma Reyonu, Kola Dolabı, Şişe Soğutucu, Difriz Dolabı, Dondurma Dolabı, Mantı Dolabı, Pasta Dolabı, Çikolata Dolabı, Derin Dondurucu, Buzluk, Buzhane, Morg, Endüstriyel Mutfak, Saklama Dolabı


Markaları :

DixellDrc
ElitechEliwell
EndaEvco
Jinying

Paremetre Sayısı : 

İki PropluTek Proplu


Uyarı : Dijital termostat; elektronik parça olduğu için yanlış takılan durumlar da ürünün bozulmasına neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı ürünler de garanti bulunmamaktadır. Bu üründe prob ayarları yapabilme teknik bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.


Endüstriyel Soğutma Dijital Termostat

Endüstriyel Soğutma Dijital Termostat Çeşitleri


1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor