Dijital Termostat

Dijital Termostat


Dijital Termostat  Sanayi Buzdolabın da yer alan dolap içinde ki sıcaklığın belli derece de kalmasını sağlayan elektronik parçadır. Sitemizde Endüstriyel Soğutma sistemlerine ait yedek parçaları mevcut olup toptan ve perakende satışını yapmaktayız.


Endüstriyel Soğutma Sistemleri :  Soğutma Sistemleri, Market Dolabı, Market Reyonu, Sütlük Dolabı, Sütlük Reyonu, İçecek Dolabı, İçecek Reyonu, Et Reyonu, Et Dolabı, Şarküteri Reyonu, Şarküteri Dolabı, Kasap Dolabı, Kasap Reyonu, Süpermarket Dolabı, Süpermarket Reyonu, Soğuk Oda Deposu, Soğuk Hava Deposu, Gürme Dolabı, Gürme Reyonu, Soğutma Dolapları, Market Soğutma Dolabı, Market Soğutma Reyonu, Kola Dolabı, Şişe Soğutucu, Difriz Dolabı, Dondurma Dolabı, Mantı Dolabı, Pasta Dolabı, Çikolata Dolabı, Derin Dondurucu, Buzluk, Buzhane, Morg, Endüstriyel Mutfak, Saklama Dolabı, Kuluçka Makinesi


Markaları :

DixellDrc
ElitechEliwell
EndaEvco
Jinying

Paremetre Sayısı : 

İki PropluTek Proplu


Uyarı : Dijital termostat; elektronik parça olduğu için yanlış takılan durumlar da ürünün bozulmasına neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı ürünler de garanti bulunmamaktadır. Bu üründe prob ayarları yapabilme teknik bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Digital Termostat

Dijital Termostat Çeşitleri


1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor