Çamaşır Makinesi Amortisörü

Çamaşır Makinesi Amortisörü


Çamaşır Makinesi Amortisörü Çamaşır Makinesinde, kazan ile gövde arasında yer alan, cihazın sallanmasını yada hareket etmesini engelleyen pimli plastik parçadır. Sitemizde Çamaşır Makinesinin aksam ve aksesuarlarına ait yedek parçaları mevcut olup toptan ve perakende satışını yapmaktayız.


Önemli Uyarı : Amortisör değişimi yaparken aşağıda belirtilen harflere ve tabloda verilen özelliklere uygun olmasına dikkat ediniz. Bu ölçüleri taşıyan amortisörler her tür marka ve modele uygun olmaktadır. Kısacası amortisör seçiminde mevcut olan amortisörün şekline ve ölçülere bakarak sipariş veriniz. Amortisör ile gerekli randımanı almak istiyorsanız tüm amortisörlerin değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. a ' da belirtilen ölçü 0.5 mm - 1 mm uzun veya kısa olması çok etki etmemektedir. b veya c' de belirtilen çap büyük olursa eski amortisörün demir pimi çıkarılıp b - c kısmına, plastik ile beraber veya plastiği çıkarıp eski demir pimi yerleştirin.


Çamaşır Makinesi Markaları : Aeg, Altus, Arçelik, Ariston, Aygaz, Beko, Bloomberg, Bosch, Daewoo, Electrolux, Finlux, Franke, Gaggenau, Gorenje, Grundig, Hoover, Hotpoint, İcf, İndesit, Lg, Midea, Miele, Philco, Profilo, Regal, Samsung, Seg, Siemens, Smeg, Teka, Vestel, Vestfrost, Whirlpool, Windsor, Zanussi


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Çamaşır Makinesi Amortisör Takımları

Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı


1 den 15 e 59 (4 sayfa) ürün gösteriliyor